Temmuz 15, 2021

Bu 2021dinlemeye değer albümler

Bu 2021’i dinlemeye değer 

albümler Bu yıl, müzik listelerini sıralayan en iyi albümleri bir araya getiriyoruz. . Evde vakit geçirirken dinlemek ve eğlenmek için yeni bir şeyler arıyorsanız işte bu yıl dinlemeye değer albümlerden bazıları: 

Rosegold, Ashley Monroe 

Bu albüm, Tennessee doğumlu şarkıcı-söz yazarı Ashley tarafından çıkarıldı. Monroe. Pistol Annies’in gayri resmi bir üyesi olarak, bir süredir müzik sahnesinde. Çıkardığı albüm hassas, duygusal ve duygusal bir country müziği koleksiyonundan oluşuyor. Monroe’nun sesi ısrarcı, etkileyici ve albümü başarılı bir şekilde sunuyor. Duygusal bir şey arıyorsanız, bu albüm mükemmel bir seçim. 

Chemtrails Over the Country Club, Lana Del Rey 

Lana Del Rey romantizm, ihtişam ve üzüntü temalarını araştıran sinematik sesiyle müzik endüstrisindeki itibarını sağlamıştır. 2019’da Lana Del Rey, şarkılarının neredeyse sinir bozucu bir şekilde rahatsız edici bir olgunluğa ulaştığı Norman Fucking Rockwell’i piyasaya sürdü. 

Bu yıl, yeni albümü Chemtrails Over the Country Club, Norman’la aynı ruh halini taklit ediyor ama daha da sessiz bir yaklaşımla. Müzik kariyerine başlayana kadar garsonlukta yaşadığı deneyimleri şarkılarında anlatırken, dinleyiciye özenle sesiyle rehberlik ediyor. Bu albüm kadınlara bir aşk mektubu ve yerlerini bulup korumak için ne kadar katlandıklarını anlatıyor. 

Little Oblivions, Julien Baker 

Nashville doğumlu şarkıcı-söz yazarı Julien Baker, keder, üzüntü ve kayıp manzarasını keşfeden şarkılarıyla tanınır. Özlem ve ciddiyet çemberi olan yumuşak piyano notaları ve nazikçe koparılmış gitarlarla kalbe hitap eden bir türdür. 

Son albümü Little Oblivions’da queerlik, inanç, bağımlılık ve karşılanmamış beklentiler gibi farklı konulardan bahsediyor. Baker, iyileşme ve tekrarlama arasında gidip gelirken deneyimlerini canlı bir şekilde keşfediyor. 

Medicine at Midnight, Foo Fighters

Foo Fighters ‘Medicine at Midnight, grubun ferahlatıcı bir koleksiyonudur. Albümdeki şarkıları keskin ve kavurucu, grubun sinirli alternatif rock tarzındaki gelişimini gösteriyor. Size enerji verecek bir albüm arıyorsanız, bu albüm iyi bir seçim. 

Heaux Tales, Jazmine Sullivan 

Jazmine Sullivan, bugün en umut verici R&B sanatçılarından biri olan bir sanatçı. Bu şarkıcı-söz yazarı kısa süre önce farklı temaları araştıran son albümü Heaux Tales’i çıkardı. Sullivan’ın sesiyle şarkıları dinleyicileri canlandırır. Albümdeki en iyi şarkıları Pick Up Your Feelings, Put It Down, Lost One ve Rashida’s Tale. 

Sayfamıza abone olduğunuzda yaşam tarzı, kültür ve güncel olaylarla ilgili en son haberlerle güncel kalın. Edebiyat Parkı’na üye olun ve Orta Doğu ve dünyadaki etkinliklerden haberdar olun.