Temmuz 16, 2021

Sayfamıza hoş geldiniz.

Edebiyat Parki: Sayfamıza Hoşgeldiniz

Son güncellemeleri kaçırmaktan sıkıldınız mı? Artık endişelenmenize gerek yok çünkü Edebiyat Parkı, Orta Doğu’da ve dünyada meydana gelen en son trendler, haberler, özellikler, yaşam tarzı ve güncel olaylar hakkında size güncel bilgiler vermek için burada. 

Takip edebileceğiniz tüm önemli haberleri işliyoruz, bu yüzden sayfamıza abone olun ve dünyanın neresinde olursanız olun haberdar olun. Web sitemizden ziyaret edebileceğiniz sayfalardan bazıları şunlardır:

Haberler ve güncel olaylar 

Haberler ve güncel olaylar bölümümüz, Orta Doğu’daki ve dünyadaki önemli olayları işleyen uzmanlardan ve gazetecilerden oluşan bir ekip tarafından ele alınmaktadır. Dünyadaki en son gelişmelerden haberdar olmanıza yardımcı olacak güvenilir ve iyi araştırılmış makaleleri okuyun. 

Yaşam 

tarzı ve özellik Edebiyat Parkı’nda yaşam tarzımızı ve makalemizi okuduğunuzda eğlenmeye devam edin. Eğlence, modadan kültür ve mutfaklara kadar, yaşam tarzı ve özellik bölümümüzden taze ve orijinal içerik bekleyebilirsiniz. 

Pop kültürü Pop kültürü 

bölümümüzü okurken Batı’daki en son trendlerden haberdar olun. İster dans, ister müzik, kitap veya televizyon programları olsun, Edebiyat Parkı sizi güncel tutacak ve bu heyecan verici konuları bilmenizi sağlayacak. 

Spor Dalları 

Edebiyat Parkı , Orta Doğu’daki ve dünyadaki en büyük, en sıcak ve en yeni spor etkinliklerini kapsayan önde gelen sitelerden biridir. Spor hayranları için fikstürler, skorlar, sıralamalar ve daha fazlasını sunuyoruz. İster futbol ister kriket hayranı olun, keyif alacağınız çeşitli makalelerimiz var! 

Ekibimize şimdi katılın 

Edebiyat Parkı, ekibimize katılacak yetenek ve özverili takım oyuncuları arıyor. Ekibimize katılmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, başvurularınızı şimdi gönderin, çünkü becerilerinize uyabilecek birkaç açıklığa sahibiz. İşte sahip olduğumuz iş pozisyonlarından bazıları ve açıklamaları: 

  • Seyahat yazarı (yalnızca yerel seyahatler)

Orta Doğu, dünyanın en güzel bölgelerinden biridir. Önemli yerler ve miras alanlarıyla zengin olan burada ziyaret etmeye ve hakkında yazmaya değer birçok yer var. Seyahat etme ve yeni kültürler öğrenme tutkunuz varsa, başvurunuzu ve portföyünüzü şimdi gönderin.

Ülkenin çeşitli yerlerinde görevlendirilebilecek ve röportajlar yapabilecek, verilen konu hakkında kaliteli bir şekilde belgeleyebilecek ve yazabilecek bir kişiye ihtiyacımız var. Gazetecilik ve iletişim alanında bir derece bu pozisyon için bir zorunluluktur. 

  • Fotoğrafçı / editör

Anları yakalama yeteneğine sahip görsel bir kişiyseniz, sizin için açık bir pozisyonumuz var. İşiniz, yazarlara yerinde eşlik etmeyi ve konularını belgelemeyi gerektirir. Bu pozisyon, okuyuculara hitap eden görüntüleri çekebilmek için yaratıcılık ve beceriklilik gerektirir. DSLR’leri ve Photoshop’u çalıştırmada teknik bilgi bir gerekliliktir. 

Sitemiz hakkında daha fazla bilgi sayfamızda mevcuttur. Sosyal medya hesaplarımıza abone olarak Edebiyat Parkı hakkında daha fazla bilgi edinin.